FAQ

Zde najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky

Nextcloud

Otázky týkající se cloudového řešení, podpory a fakturace

4 odpovědi

Nextcloud je opensource platforma pro ukládání, sdílení a práci se soubory. Kromě těchto služeb také přichází s mnoha dalšími funkcemi kalendáře, chatu, synchronizace a kontaktů, které Vám umožní kooperovat a komunikovat s Vašimi spolupracovníky či rodinou z libovolného zařízení bez ohledu na to, kde se nacházíte. Je to moderní a otevřená alternativa k některým oblíbeným službám jako je například Disk Google, Dropbox, One Drive atd. Navíc máte plnou kontrolu nad svými soubory a daty.

Díky našemu individuálnímu a prozákaznickému přístupu s námi budete jako v bavlnce. Každá konfigurace našeho cloudu, je přesně vylazená potřebám zákazníka. Moderní sofware nabízí and End-to-end šifrování – to znamená, že odcházejí na server již zašifrovány a jediná možnost jejich přečtení je po nakopírování zpět na Váše zařízení. Nextcloud nabízí nepřeberné množství aplikací, které vám usnadní život.

Ano, uvědomujeme si, že každý zákazník má jiné, specifické potřeby a proto vynakládáme nemalé úsilí, tyto potřeby naplnit a to jak na straně supportu, tak konfigurace nebo nároku na hardware.

Neustále dohlížíme na kvalitu našich serverů a zajišťujeme průběžné aktualizace pro zajištění toho nejlepšího prostoru pro data našich klientů. Přístup k serverům vyhovuje nejvyšším standardům a doporučením na zajištění bezpečnosti.

Hosting

Otázky ohledně hostingu

4 odpovědi

Naše servery jsou bezpečně umístěny v moderním datacentru v Praze, kde jsou připojené do páteřní síte NIX 1Gb.

Ne, každý cloud běží oddělené ve vlastním virtuálním kontejneru.

Díky variabilitě našich služeb, máte na výběr ze tří možností přístupu. 1)Plně managovaný server námi, s tím že do vašich souborů nevidíme, můžeme pouze nastavovat serverové aplikace. 2) Sdílený přístup k serveru, s tím že my i vy máte přístup k možností instalace a konfigurace serveru. 3) Plně spravovaný server pouze vámi. My vám server nainstalujeme a předáme. Za ztrátu dat a špatnou konfiguraci si nese odpovědnost uživatel.

Velikost úložiště si zvolíte při vyplňování objednávky. Pokud v průběhu používání zjistíte, že Vám velikost úložiště nevyhovuje, není problém velikost navýšit nebo ponížit, aniž byste díky tomu přišli o data.